Clara's tomatensoep

8
40 min
Voorgerecht
2 sterren op basis van 2 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Snijd de tomaten aan de onderkant kruislings in. Leg 20 sec. in kokend water. Neem ze eruit, laat afkoelen en pel het vel eraf. Snijd ze in stukjes.
  • 2 Snipper de ui. Doe de olie in een soeppan en fruit de ui en pers de knoflook erboven. Voeg de tomatenpuree toe. Zeef de bloem en roer erdoor tot deze is opgenomen. Verdun beetje bij beetje met ⅔ van de bouillon en roer tot een gladde saus. Voeg de tomaten en de rest van de bouillon toe. Laat 15 min. koken.
  • 3 Kneed ondertussen het gehakt met de nootmuskaat en breng op smaak met peper en zout. Maak met vochtige handen balletjes van 1 cm doorsnede. Pureer de soep met de staafmixer en voeg de balletjes en de suiker toe. Breng op smaak met peper en zout. Laat op laag vuur nog 10-15 min. koken.
  • 4 Snijd de peterselie en de basilicum fijn en verdeel over de soep.

Clara's tomatensoep is een recept van Albert Heijn

Dit vind je misschien ook lekker

Tomatensoep op z’n Indisch
Bekijk recept
Romige tomatensoep
20 min Voorgerecht
Bekijk recept
Gevulde tomatensoep
15 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Pittige bonensoep
35 min Hoofdgerecht
Bekijk recept

Paella Santa Clara
0 min
Bekijk recept
Paella De La Donna Clara
Langer dan 1 uur - Hoofdgerecht
Bekijk recept
Mexicaanse Tortillataart
20-30 min - Hoofdgerecht
Bekijk recept
Pasta Aglio-gamba
20-30 min - Hoofdgerecht
Bekijk recept