Risotto met Parmaham

4
50 min
Hoofdgerecht
3 sterren op basis van 3 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Week de saffraandraadjes in warm water. Vul de vleesfond aan met water tot 9 dl (per 4 personen). Breng het aan de kook en los de bouillontablet erin op.
  • 2 Snipper de ui. Snijd de ham in fijne reepjes. Verhit de helft van de boter in een pan en fruit de ham en ui zachtjes ca. 3 min. Roer de rijst erdoor en bak al omscheppend ca. 2 min. mee op laag vuur.
  • 3 Voeg de wijn toe en laat al roerend op halfhoog vuur door de rijst opnemen. Voeg de hete bouillon al roerend langzaam toe. Roer de saffraan met weekwater erdoor. Kook de risotto onafgedekt in ca. 25 min. zachtjes gaar. Rasp ondertussen de kaas grof.
  • 4 Breng de risotto op smaak met peper. Roer de rest van de boter en de helft van de kaas erdoor. Serveer met de rest van de kaas.

Risotto met Parmaham is een recept van Albert Heijn

Dit vind je misschien ook lekker

Spaghetti met tomaatjes en zoete knoflook
30 min-
Bekijk recept
Kip in Parmaham met broccolirijst
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Tilapia in rozemarijnmarinade
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Tortilla pesto rolletjes
Bekijk recept

Risottorijst met zeekraal en tijgerganalen
45 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Risotto met tuinerwten uit Veneto
30 min Voorgerecht
Bekijk recept
Risotto met raapstelen en rucola
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Risotto primavera
35 min Bijgerecht
Bekijk recept