Stoof van ui, venkel, zoete aardappel en baharat

4
35 min
Hoofdgerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Snijd de aardappel in stukjes van 1 x 1 cm. Snijd de stelen en een klein stukje van de onderkant van de venkel. Houd het groen apart. Halveer de venkel en snijd in dunne plakken. Kook de quinoa-bulgurmix volgens de aanwijzingen op de verpakking gaar. Voeg de laatste 2 min. de rozijnen toe.
  • 2 Verhit ondertussen 1 el olie in een ruime pan met dikke bodem en fruit de ui en baharat 2 min. Voeg de aardappel toe en bak 5 min. op middelhoog vuur. Voeg de tomaten toe, plet ze met de achterkant van een lepel en laat met de deksel op de pan op laag vuur 15 min. stoven. Schep de laatste 10 min. de venkel erdoor. Breng op smaak met peper en eventueel zout. Verhit ondertussen de rest van de olie in een koekenpan en bak de gehaktballetjes in 10 min. op middelhoog vuur goudbruin en gaar.
  • 3 Schep de quinoa-bulgurmix op een schaal en verdeel de zoeteaardappelstoof erover. Garneer met het achtergehouden venkelgroen. Serveer met rundergehaktballetjes en besprenkel met de yoghurt.

Stoof van ui, venkel, zoete aardappel en baharat is een recept van Albert Heijn

Dit vind je misschien ook lekker

Tomatenpilav met kruidige kip
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Paprika's gevuld met tuinerwten en gehakt
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Iberico frenched racks met ananaschutney
30 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Speltcouscous met verse kruiden en granaatappel
10 min Bijgerecht
Bekijk recept

Rendang met kip
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Gestoofde varkenslapjes met olijven, sperziebonen en tomaat
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Kalfsentrecote met pompoenbeignets en hacheesaus
50 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Curry van bloemkool en kikkererwten, gekruide rijst met amandelen
Hoofdgerecht
Bekijk recept