Guaca-watte

4
20 min
Snack
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Verwarm de oven voor op th. 6 – 180°C.
  • 2 Snij de broccoliroosjes van de stronk en snij dan de stengels en de geschilde stronk in kleine blokjes. Stoom alles in 10 min. gaar.
  • 3 Snij intussen elke tortilla in 12 driehoeken en leg ze op de met bakpapier beklede ovenplaat. Laat ze in de oven in ongeveer 4 min goudbruin bakken (hou ze in de gaten!). Laat afkoelen.
  • 4 Doe de gare broccoli in de beker van de mixer of blender en voeg de peterselie toe, peper en zout, de olijfolie en limoensap naar eigen smaak. Mix tot een homogene “guacamole”. Laat afkoelen.
  • 5 Doe de bereiding in een kom, maak een gezichtje met het tomatenreepje, 2 wortelschijfjes en 2 komkommerstukjes (ogen). Gebruik de groentestaafjes voor de haartjes. Serveer bij het aperitief met de tortilla’s.

Guaca-watte is een recept van Delhaize

Dit vind je misschien ook lekker


Kipfajita met salsa
20 min-
Bekijk recept