Piadina met paddenstoelen, truffeltapenade en spinazie

4
20 min
Hoofdgerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Snijd de paddenstoelen grof. Verhit de olie in een hapjespan en bak de paddenstoelen 8 min. op middelhoog vuur goudbruin. Voeg de laatste minuut de tapenade toe en schep om. Breng op smaak met peper en eventueel zout en schep op een bord. Laat de spinazie in delen slinken. Breng op smaak met peper en eventueel zout.
  • 2 Verhit ondertussen een koekenpan zonder olie of boter en rooster de pijnboompitten in 3 min. op middelhoog vuur goudbruin. Laat afkoelen. Scheur ondertussen de buffelmozzarella in grove stukken.
  • 3 Verhit een koekenpan zonder olie of boter en verwarm de piadine in delen 2 min. Keer halverwege. Leg elke piadina op een bord, verdeel er achtereenvolgens de spinazie, paddenstoelen, mozzarella en pijnboompitten over en serveer (als pizza).

Piadina met paddenstoelen, truffeltapenade en spinazie is een recept van Albert Heijn

Dit vind je misschien ook lekker

Spinazie met pesto-kip
25 min- Hoofdgerecht
Bekijk recept
Pasta con spinaci e pancetta con mozzarella (Pasta met spinazie, spek en mozzarella) & Insalata die fagioli e tonno (Salade witte bonen met tonijn)
1 uur-
Bekijk recept
Linzensalade met feta, kerstomaten en jonge spinazie
Lunchgerecht
Bekijk recept
Spinazie met spek & aardappel uit de oven
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept

Pizza piadina calzone
10 min Bijgerecht
Bekijk recept
Piadina met gerookte kip, sla en rode pesto
20 min
Bekijk recept
Piadina met tonijn, rode ui en rucolasalsa
20 min
Bekijk recept
Piadina met artisjok, veldsla en ricotta
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept