Speculoos-Vanillekaastaart

8
90 min
Nagerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 1) Meng de speculoospasta met de speculooskoekjes en 125 g suiker en voeg vervolgens 1 eetlepel water toe. Meng met je handen. Voeg dan de tweede eetlepel water toe. Meng goed tot het mengsel samenplakt.
  • 2 2) Spreid het deeg uit in een goed ingevette taartvorm. Laat het deeg 2 uur in de koelkast of 30 minuten in de diepvries afkoelen.
  • 3 3) Meng de roomkaas, het vanille-extract en 80 g suiker tot een luchtige en romige massa. Klop de room op in een aparte kom tot het luchtig wordt en klop er dan de slagroom onder. Voeg de room bij het roomkaasmengsel en meng goed. Voeg vervolgens toe aan het deeg.
  • 4 4) Zet de kaastaart 30 minuten in de diepvries en zet hem nadien minstens één uur in de frigo. Klaar!

Speculoos-Vanillekaastaart is een recept van Solo Open Kitchen

Dit vind je misschien ook lekker


Gebak met speculoos en clementines
Nagerecht
Bekijk recept
Ontbijtcake met muesli
15 min
Bekijk recept
Kleine crumbles van appelen-veenbessen met speculoos
35 min Nagerecht
Bekijk recept
Appelcompote met speculoos
20 min Nagerecht
Bekijk recept