1 bovengenoemde ingredienten zijn voor twee cakes, de tractor is van 2 cakes gemaakt.
2 Klop de zachte boter met de suiker en klop er 1 na 1 de eieren door. Spatel op het laatst de bloem erdoor.
3 Scheid het deel in 2 en meng 1 deel door de cacao. Meng de 2 delen terug, zodanig dat je een wit deel en een bruin deel nog kan onderscheiden.
4 Stort ze in 1 vorm en bak 30 à 40 minuten op 180 graden.
5 Snij de cakes op vorm deel deze stukken in drie delen en leg op elk deel banketbakkersroom en het 2'de deel konfituur naar keuze.
6 Werk de vorm af met icefrosting (zelfde hoeveelheid bloemsuiker als boter hier 250 gr boter 250gr suiker. Smeer daar je vorm mee in.
7 koop suikerpasta rol deze uit en bekleed je traktor ermee.
8 De wielen zijn gemaakt van gesmolten marshmallows met rice crispi.
9 1 zakje marshmallows de marshmallows op een zacht vuurtje smelten.1
0 als ze gesmolten zijn rice crispi erin tot je een gebonden massa krijgt, op vorm brengen ( wielen, rolletjes suikerpasta schuin over de wielen leggen voor het bandeneffect) bekleden met suikerpasta.1