Wiener Schnitzel

4
30 min
Hoofdgerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Kook de aardappelen in gezouten water gaar. Pel de aardappelen.
  • 2 Kruid de kalfslapjes aan beide zijden met peper en zout. Vul drie diepe borden: het eerste met bloem, het tweede met losgeklopte eieren en het laatste met paneermeel.
  • 3 Haal de lapjes eerst door de bloem en klop de overtollige bloem eraf. Dompel ze vervolgens onder in het ei, laat ze even uitlekken en eindig met een laagje paneermeel.
  • 4 Smelt een klontje boter in een pan. Haal de aardappelen even door de boter zodat ze mooi glanzen. Kruid met peper en zout. Bestrooi royaal met peterselie.
  • 5 Verwarm de arachideolie in een pan en bak de kalfslapjes op een matig vuur. Draai het vlees na een paar minuten om, zodra het paneermeel kleurt en de lapjes langs beide zijden goudbruin krokant zijn. Laat de lapjes uitlekken op een vel keukenpapier.
  • 6 Serveer de schnitzels met peterselieaardappelen, sla, tomaat en een halve citroen.

Wiener Schnitzel is een recept van Solo Open Kitchen

Dit vind je misschien ook lekker

Schnitzel, citroen en courgette
30 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Spinazie-linzensalade met kalkoen en sinaasappel
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Pasta met schnitzelreepjes en kaassaus
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Saltimbocca borrelspiesjes
50 min Bijgerecht
Bekijk recept

Kalkoen Milanese
Bekijk recept
Wiener Goulash
Langer dan 2 uur - Hoofdgerecht
Bekijk recept
Wiener Backhuhn
20-30 min - Hoofdgerecht
Bekijk recept
Wiener Brood
30-60 min -
Bekijk recept