Sint-Jacobsnoten met zeekraal

4
15 min
Voorgerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Breng de witte wijn aan de kook. Voeg het Bouillonketeltje toe en los het al roerende op. Leg de Sint Jacobsnoten in het vocht, breng het weer tegen de kook aan, zet direct het vuur uit en laat de Sint-Jacobsnoten 10 min. in het hete vocht staan.
  • 2 Schep ondertussen 100 ml vocht uit de pan met Sint-Jacobsnoten in een steelpannetje. Voeg de room toe, breng het aan de kook en kook tot ca. ½ van het vocht is verdampt. Roer er 1-2 tl Maizena Express door om de saus mooi te binden. Laat de saus 3 min. pruttelen. Voeg peper naar smaak toe.
  • 3 Verwarm de vloeibare margarine in een pan en roerbak de zeekraal hierin 2 min.
  • 4 Leg op 4 warme borden telkens 3 plukjes zeekraal met daarop een Sint-Jacobsnoot. Schep over elk een lepeltje saus. Bestrooi met grof gemalen peper en bieslook.

Sint-Jacobsnoten met zeekraal is een recept van Solo Open Kitchen

Dit vind je misschien ook lekker

Risottorijst met zeekraal en tijgerganalen
45 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Hollandse garnalenbisque en spring rolls
2 uur- Bijgerecht
Bekijk recept
Wijtingfilet, knapperige salade en room met wasabi
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Grootmoeders scholfilet met zeekraal en zachte boterjus
30 min- Hoofdgerecht
Bekijk recept

Saffraansoep met pastis en St.-Jakobsschelpen
40 min Voorgerecht
Bekijk recept
Veloutésoepje van zoete aardappel met sint-jakobsvruchten
35 min Voorgerecht
Bekijk recept
Pannetje van sint-jakobsvruchten met lime pepper, gebakken babywitlofjes en snijbonen met wasabi en sesam
35 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Pappardelle met sint-jakobsschelpen
15 min Hoofdgerecht
Bekijk recept